Podigee Podcast Player (8.x-1.0-alpha3) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: Title
pt: Título

en: Description
pt: Descrição

en: Image
pt: Imagem

en: Default
pt: Padrão

en: Theme
pt: Tema

en: Media
pt: Mídia

en: Subtitle
pt: Subtítulo

en: Usage
pt: Uso

en: About
pt: Sobre

en: Minimal
pt: Mínimo
