Podigee Podcast Player (8.x-1.0-alpha3) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Description
sl: Opis

en: Image
sl: Slika

en: Default
sl: Privzeto

en: Theme
sl: Tema

en: Subtitle
sl: Podnaslov

en: About
sl: O modulu
