Podigee Podcast Player (8.x-1.0-alpha4) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Description
kk: Сипаттама

en: Image
kk: Сурет

en: Default
kk: Стандартты

en: Subtitle
kk: Ішкі тақырып
