Podigee Podcast Player (8.x-1.0-alpha4) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Description
el: Περιγραφή

en: Image
el: Εικόνα

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Theme
el: Θέμα

en: Media
el: Μέσα

en: Subtitle
el: Υπότιτλος

en: Usage
el: Χρήση

en: About
el: Περί

en: Minimal
el: Ελάχιστη
