Podigee Podcast Player (8.x-1.0-alpha4) - en to vi translation catalogue (10 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Description
vi: Mô tả

en: Image
vi: Ảnh

en: Default
vi: Mặc định

en: Theme
vi: Sắc thái

en: Media
vi: Phương tiện

en: Subtitle
vi: Phụ đề

en: Usage
vi: Sử dụng

en: About
vi: Giới thiệu

en: Minimal
vi: Tối thiểu
