Media Entity PodToo (2.0.0) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Username
fr: Nom d'utilisateur

en: Email
fr: Courriel

en: Media
fr: Média

en: Background color
fr: Couleur d'arrière-plan

en: Display format
fr: Format d'affichage
