Media Entity PodToo (2.0.0) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Username
he: שם משתמש

en: Email
he: דוא"ל

en: Media
he: מדיה

en: Background color
he: צבע רקע

en: Display format
he: סגנון תצוגה
