Media Entity PodToo (2.0.0) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Email
lv: E-pasts

en: Media
lv: Multivide

en: Background color
lv: Fona krāsa

en: Display format
lv: Attēlojuma formāts
