Media Entity PodToo (2.0.0) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Username
tr: Kullanıcı adı

en: Email
tr: E-posta

en: Media
tr: Medya

en: Background color
tr: Arkaplan rengi

en: Display format
tr: Görüntüleme biçimi
