Points (2.0.1) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Description
ta: விவரிப்பு

en: Edit
ta: தொகுக்க

en: Default
ta: பொதுஇருப்பு

en: View
ta: நோக்குக

en: User
ta: பயனாளர்
