Points (2.0.2) - en to bg translation catalogue (12 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Description
bg: Описание

en: Log
bg: Регистър

en: Edit
bg: Редактирай

en: Label
bg: Заглавие

en: Default
bg: По подразбиране

en: View
bg: Прегледай

en: User
bg: Потребител

en: Created
bg: Създадено

en: Points
bg: Точки

en: State
bg: Статус

en: Users
bg: Потребители
