Points (8.x-1.0-alpha1) - en to km translation catalogue (11 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Log
km: កំណត់ហេតុ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Label
km: ស្លាក

en: Default
km: លំនាំដើម

en: View
km: មើល

en: User ID
km: លេខ​សម្គាល់​អ្នក​ប្រើ

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Users
km: អ្នក​ប្រើ

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន
