Points (8.x-1.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (15 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Description
tr: Açıklama

en: Log
tr: Günlük kayıtları

en: Edit
tr: Düzenle

en: Label
tr: Etiket

en: Default
tr: Varsayılan

en: View
tr: Görüntüle

en: User ID
tr: Kullanıcı ID

en: Created
tr: Oluşturulma

en: Points
tr: Puanlar

en: State
tr: Durum

en: Users
tr: Kullanıcılar

en: Are you sure you want to delete %name?
tr: %name kişisini silmek istediğinize emin misiniz?

en: Changed
tr: Değişti

en: Machine name
tr: Makine adı
