Points (8.x-1.0-alpha2) - en to eu translation catalogue (14 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Description
eu: Azalpena

en: Log
eu: Log-a

en: Edit
eu: Editatu

en: Label
eu: Etiketa

en: Default
eu: Lehenetsia

en: View
eu: Bista

en: ID
eu: IDa

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Created
eu: Sortua

en: Points
eu: Puntuak

en: Users
eu: Erabiltzaileak

en: Changed
eu: Aldatuta

en: Machine name
eu: Makinaren izena
