Points (8.x-1.0-alpha2) - en to fil translation catalogue (7 entries)

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Description
fil: Paglalarawan

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Default
fil: Pamantayan

en: View
fil: Tingnan

en: Created
fil: Inilikha

en: Users
fil: Mga tagagamit
