Points (8.x-1.0-beta1) - en to ar translation catalogue (15 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Description
ar: الوصف

en: Log
ar: السجل

en: Edit
ar: تحرير

en: Label
ar: التسمية

en: Default
ar: الافتراضي

en: View
ar: عرض

en: ID
ar: المعرف ID

en: User
ar: المستخدم

en: Created
ar: الإنشاء

en: State
ar: الحالة

en: Users
ar: المستخدمين

en: Are you sure you want to delete %name?
ar: هل أنت متأكد من حذف %name ؟

en: Changed
ar: تم التغير

en: Machine name
ar: الاسم الآلي
