Points (8.x-1.0-beta1) - en to eo translation catalogue (11 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Description
eo: Priskribo

en: Log
eo: Loglibro

en: Edit
eo: Redaktu

en: Label
eo: Etikedo.

en: Default
eo: Defaŭlto

en: View
eo: Vidu

en: ID
eo: Identigilo

en: User
eo: Uzanto

en: Created
eo: Kreita

en: Users
eo: Uzantoj
