Points (8.x-1.0-beta1) - en to ku translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Description
ku: دەربارە

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Label
ku: پێناس

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: View
ku: پیشاندان

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Users
ku: بەکارهێنەران
