Points (8.x-1.0-beta1) - en to mn translation catalogue (10 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Description
mn: Тайлбар

en: Log
mn: Лог

en: Edit
mn: Засварлах

en: Default
mn: Анхны утга

en: View
mn: Харах

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Created
mn: Үүссэн

en: Users
mn: Хэрэглэгчид

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр
