Points (8.x-1.0-beta1) - en to vi translation catalogue (15 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Description
vi: Mô tả

en: Log
vi: Bản ghi

en: Edit
vi: Sửa

en: Label
vi: Nhãn

en: Default
vi: Mặc định

en: View
vi: Xem

en: ID
vi: Mã

en: User
vi: Người dùng

en: Created
vi: Tạo bởi

en: Points
vi: Điểm

en: State
vi: Bang

en: Users
vi: Người dùng

en: Changed
vi: Đã thay đổi

en: Machine name
vi: Tên nội bộ
