Points (8.x-1.0-alpha1) - en to az translation catalogue (13 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Description
az: İzahat

en: Edit
az: Dəyiş

en: Default
az: Susmaya görə

en: View
az: Görünüş

en: ID
az: İD

en: User ID
az: İstifadəçi İD-si

en: Created
az: Yaradıldı

en: State
az: Dövlət

en: Users
az: İstifadəçilər

en: Are you sure you want to delete %name?
az: %name silmək istədiyinizə əminsiniz?

en: Changed
az: Dəyişdi

en: Machine name
az: Maşın adı
