Points (8.x-1.0-beta1) - en to ro translation catalogue (15 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Description
ro: Descriere

en: Log
ro: Jurnal

en: Edit
ro: Editați

en: Label
ro: Etichetă

en: Default
ro: Implicit

en: View
ro: Afișează

en: User
ro: Utilizator

en: Created
ro: Creat

en: Points
ro: Puncte

en: State
ro: Status

en: Users
ro: Utilizatori

en: Are you sure you want to delete %name?
ro: Sunteți sigur că doriți să ștergeți %name?

en: Changed
ro: Schimbat

en: Machine name
ro: Numele mașinii
