Polish accounting (1.0.0-beta1) - en to et translation catalogue (24 entries)

en: Operations
et: Toimingud

en: Totals
et: Kokku

en: Item
et: Kirje

en: Currency
et: Valuuta

en: Cost
et: Maksumus

en: Quantity
et: Kogus

en: File
et: Manus

en: None
et: Puudub

en: Country
et: Riik

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: Default
et: Vaikimisi

en: Add item
et: Lisa element

en: Month
et: Kuu

en: Amount
et: Kogus

en: Tools
et: Tööriistad

en: City
et: Linn

en: Postal code
et: Sihtnumber

en: Tax rate
et: Maksumäär

en: Balance
et: Bilanss

en: Street address
et: Tänav

en: Document
et: Dokument

en: Revenue
et: Tulu

en: %type: @message in %function (line %line of %file).
et: %type: @message funktsioonis %function (rida %line / %file).
