Polish accounting (1.0.0-beta2) - en to gl translation catalogue (23 entries)

en: Operations
gl: Operacións

en: Totals
gl: Totais

en: Item
gl: Elemento

en: Currency
gl: Divisa

en: Quantity
gl: Cantidade

en: File
gl: Ficheiro

en: None
gl: Ningún

en: Number
gl: Número

en: Country
gl: País

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: Default
gl: Predeterminado

en: Notes
gl: Notas

en: Add item
gl: Engadir un elemento

en: Logo
gl: Logotipo

en: Month
gl: Mes

en: Amount
gl: Cantidade

en: Tools
gl: Ferramentas

en: Postal code
gl: Código postal

en: Balance
gl: Saldo

en: Street address
gl: Enderezo

en: Documents
gl: Documentos

en: VAT
gl: IVA
