Polish accounting (1.0.0-beta2) - en to ne translation catalogue (9 entries)

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Item
ne: वस्तु

en: File
ne: फ़ाइल

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Name
ne: नाम

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Logo
ne: ब्याज

en: Month
ne: महिना
