Polish accounting (1.0.0-beta3) - en to lt translation catalogue (25 entries)

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Item
lt: Elementas

en: Currency
lt: Valiuta

en: Cost
lt: Savikaina

en: Quantity
lt: Kiekis

en: File
lt: Failas

en: None
lt: Joks

en: Number
lt: Skaičius

en: Country
lt: Šalis

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Default
lt: Numatytasis

en: Notes
lt: Pastabos

en: Add item
lt: Pridėti punktą

en: Logo
lt: Logotipas

en: Month
lt: Mėnesis

en: Amount
lt: Suma

en: Tools
lt: Įrankiai

en: City
lt: Miestas

en: Postal code
lt: Pašto kodas

en: Balance
lt: Balansas

en: Street address
lt: Adresas

en: Documents
lt: Dokumentai

en: Revenue
lt: Įplaukos

en: Document file
lt: Dokumento failas
