Polish accounting (1.0.0-beta4) - en to af translation catalogue (14 entries)

en: Operations
af: Aksies

en: Totals
af: Totale

en: Currency
af: Geldeenheid

en: Cost
af: Koste

en: Quantity
af: Aantal

en: File
af: Lêer

en: None
af: Geen

en: Number
af: Getal

en: Country
af: Land

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: Default
af: Verstek

en: Add item
af: Voeg item by

en: Amount
af: Hoeveelheid
