Polish accounting (1.0.0-beta3) - en to az translation catalogue (12 entries)

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: File
az: Fayl

en: None
az: Yoxdur

en: Number
az: Rəqəm

en: Country
az: Ölkə

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: Default
az: Susmaya görə

en: Logo
az: loqo

en: Month
az: Ay

en: Tools
az: Alətlər

en: Document
az: Sənəd
