Polish accounting (1.0.0-beta4) - en to sr translation catalogue (12 entries)

en: Operations
sr: Операције

en: Item
sr: Производ

en: Quantity
sr: Потребна количина

en: Number
sr: Број

en: Country
sr: Земља

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: Default
sr: Подразумевано

en: Logo
sr: Лого

en: Month
sr: Месец

en: Unit
sr: Јединица

en: %type: @message in %function (line %line of %file).
sr: %type: @message у %function (линија %line у %file).
