Polish accounting (1.0.0-beta4) - en to ur translation catalogue (12 entries)

en: Operations
ur: معاملات

en: Totals
ur: کل

en: Item
ur: شے

en: Currency
ur: کرنسی

en: File
ur: فائل

en: None
ur: کوئی بھی نہیں

en: Number
ur: نمبر

en: Country
ur: ملک

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Name
ur: نام

en: Default
ur: طے شدہ

en: Logo
ur: لوگو
