Poll (2.0.0-alpha1) - en to my translation catalogue (30 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Author
my: စာရေးသူ

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Node ID
my: Node ၏ အမှတ်စဉ်

en: True
my: အမှန်

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: Teaser
my: နမူနာဖော်ပြချက်

en: Timestamp
my: အချိန်

en: n/a
my: အကျုံးမဝင်

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: Published
my: Publish လုပ်ပြီး

en: Unlimited
my: အကန့်အသတ်မရှိ

en: Other
my: အခြား

en: ‹ previous
my: ‹ ယခင်

en: next ›
my: နောက် ›

en: Results
my: ရလဒ်

en: Language code
my: ဘာသာစကားသင်္ကေတ

en: « first
my: « ပထမ

en: last »
my: နောက်ဆုံး ›

en: About
my: အကြောင်း

en: - All -
my: - အားလုံး -

en: The length of time the poll is set to run.
my: သဘောထားစစ်တမ်း (မဲ) အား ထားရှိမည့် အချိန်အတိုင်းအတာ
