Poll (2.0.0-alpha3) - en to af translation catalogue (47 entries)

en: Title
af: Titel

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Development
af: Ontwikkeling

en: Type
af: Tipe

en: Author
af: Outeur

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Edit
af: Wysig

en: Reset
af: Herstel

en: View
af: Wys

en: Timestamp
af: Tydmerk

en: n/a
af: Nie beskikbaar

en: User
af: Gebruiker

en: Created
af: Geskep

en: Question
af: Vraag

en: Active
af: Aktief

en: Page
af: Bladsy

en: Hostname
af: Gasheernaam

en: Published
af: Gepubliseerd

en: Promoted to front page
af: Bevorder tot die voorblad

en: Sticky at top of lists
af: Steek vas bo-aan lyste

en: Poll duration
af: Stembusduur

en: Vote
af: Stem

en: Unlimited
af: Onbeperk

en: Other
af: Ander

en: Choices
af: Keuses

en: 1 vote | @count votes
af[0]: 1 stem
af[1]: @count stemme

en: Votes
af: Stemme

en: ‹ previous
af: ‹ vorige

en: next ›
af: volgende ›

en: Results
af: Resultate

en: Allows your site to capture votes on different topics in the form of multiple choice questions.
af: Laat jou blad toe om stemme te ontvang oor onderwerpe in die vorm van multikeuse vrae.

en: Apply
af: Pas toe

en: Language code
af: Taalkode

en: « first
af: « eerste

en: last »
af: laaste »

en: Total votes
af: Totale stemme

en: Poll
af: Stembus

en: - All -
af: - Alle -

en: Total votes: @votes
af: Totale stemme: @votes

en: Most recent poll
af: Mees onlangse stembus

en: After this period, the poll will be closed automatically.
af: Na hierdie tydperk sal die stembus outomaties gesluit word.

en: Your vote has been recorded.
af: Jou stem is in berekening gebring.

en: The number of votes that have been cast on a poll.
af: Die aantal stemme wat op 'n meningspeiling gewerp is.

en: The length of time the poll is set to run.
af: Die tydsduur van 'n meningspeiling

en: Master
af: Meester
