Poll (2.0.0-alpha3) - en to mg translation catalogue (10 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Delete
mg: Fafaina

en: Operations
mg: Hatao

en: Development
mg: Fivoarana

en: Type
mg: Karazana

en: Author
mg: Mpamorona

en: Yes
mg: Eny

en: No
mg: Tsia

en: Teaser
mg: Famintinana

en: User
mg: Mpampiasa
