Poll (2.0.0-alpha4) - en to hr translation catalogue (53 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Development
hr: Razvoj

en: Type
hr: Vrsta

en: Author
hr: Autor

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Edit
hr: Uredi

en: View
hr: Pregled

en: Teaser
hr: Mamac

en: Timestamp
hr: Vremenska oznaka

en: n/a
hr: nije dostupno

en: User
hr: Korisnik

en: Created
hr: Stvoreno

en: Question
hr: Pitanje

en: Active
hr: Aktivno

en: Hostname
hr: Naziv poslužitelja

en: Published
hr: Objavljeno

en: Promoted to front page
hr: Promovirano na naslovnici

en: Sticky at top of lists
hr: Ljepljivo na vrhu popisa

en: Poll duration
hr: Trajanje ankete

en: Poll votes
hr: Glasovi ankete

en: Vote
hr: Glas

en: Unlimited
hr: Neograničeno

en: Other
hr: Ostalo

en: Choices
hr: Izbori

en: 1 vote | @count votes
hr[0]: @count glas
hr[1]: @count glasa
hr[2]: @count glasova

en: Votes
hr: Glasova

en: Choice
hr: Izbor

en: Results
hr: Rezultati

en: Poll settings
hr: Postavke ankete

en: Allows your site to capture votes on different topics in the form of multiple choice questions.
hr: Omogućuje vašoj lokaciji prikupljanje glasova za različite teme u obliku pitanja s više mogućih odgovora.

en: Language code
hr: Kôd jezika

en: About
hr: Opis

en: Uses
hr: Uporaba

en: Poll
hr: Anketa

en: Total votes: @votes
hr: Ukupno glasova: @votes

en: Most recent poll
hr: Najnovija anketa

en: After this period, the poll will be closed automatically.
hr: Poslije ovog vremenskog razdoblja, anketa će se automatski zatvoriti.

en: Polls
hr: Ankete

en: Poll winner
hr: Pobjednik ankete

en: The winning poll answer.
hr: Pobjednički odgovor ankete.

en: Poll winner votes
hr: Broj glasova pobjedničkog odgovora.

en: The number of votes received by the winning poll answer.
hr: Broj glasova koje je dobio pobjednički odgovor ankete.

en: Poll winner percent
hr: Postotak pobjedničkog odgovora ankete.

en: The percentage of votes received by the winning poll answer.
hr: Postotak odgovora koje je dobio pobjednički odgovor ankete.

en: Creating a poll
hr: Stvaranje ankete

en: Viewing polls
hr: Pregled anketa

en: Your vote was cancelled.
hr: Vaš glas je poništen.

en: Poll vote
hr: Glas u anketi

en: The number of votes that have been cast on a poll.
hr: Broj glasova koji su unešeni u anketu.

en: The length of time the poll is set to run.
hr: Vrijeme trajanja ankete.
