Poll (2.0.0-alpha5) - en to ca translation catalogue (60 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Development
ca: Desenvolupament

en: Type
ca: Tipus

en: Author
ca: Autor

en: Yes
ca: Sí

en: Edit
ca: Edita

en: Node ID
ca: ID del node

en: View
ca: Mostra

en: Teaser
ca: Resum

en: Timestamp
ca: Marca horària

en: n/a
ca: n/d

en: View results
ca: Veure resultats

en: User
ca: Usuari

en: Created
ca: Creat

en: Question
ca: Pregunta

en: Active
ca: Actiu

en: Hostname
ca: Nom de l'ordinador

en: Published
ca: Publicat

en: Promoted to front page
ca: Promogut a la portada

en: Sticky at top of lists
ca: Estàtic a la part superior de les llistes

en: Poll duration
ca: Durada de l'enquesta

en: Poll votes
ca: Vots de l'enquesta

en: Vote
ca: Vota

en: Unlimited
ca: Il·limitat

en: Other
ca: Altres

en: Choices
ca: Opcions

en: 1 vote | @count votes
ca[0]: 1 vot
ca[1]: @count vots

en: Votes
ca: Vots

en: Choice
ca: Opció

en: Results
ca: Resultats

en: Poll settings
ca: Paràmetres de configuració de les enquestes

en: Allows your site to capture votes on different topics in the form of multiple choice questions.
ca: Permet al lloc recopilar votacions sobre diferents temes a mode de preguntes de selecció múltiple.

en: Language code
ca: Codi de llengua

en: About
ca: Detalls

en: Created timestamp
ca: Marca horària de creació

en: Uses
ca: Usos

en: Poll
ca: Enquesta

en: Total votes: @votes
ca: Vots totals: @votes

en: Most recent poll
ca: Enquesta més recent

en: After this period, the poll will be closed automatically.
ca: Després d'aquest període l'enquesta es tancarà automàticament.

en: Polls
ca: Enquestes

en: Delete items
ca: Elimina els elements

en: Poll winner
ca: Guanyadora de l'enquesta

en: The winning poll answer.
ca: La resposta guanyadora de l'enquesta.

en: Poll winner votes
ca: Vots de la guanyadora de l'enquesta

en: The number of votes received by the winning poll answer.
ca: El nombre de vots que ha rebut la resposta guanyadora de l'enquesta.

en: Poll winner percent
ca: Percentatge guanyador de l'enquesta

en: The percentage of votes received by the winning poll answer.
ca: El percentatge de vots que ha rebut la resposta guanyadora de l'enquesta.

en: Creating a poll
ca: Creació d'una enquesta

en: Viewing polls
ca: Consulta d'enquestes

en: Your vote was cancelled.
ca: S'ha cancel·lat el vostre vot.

en: Poll vote
ca: Vota l'enquesta

en: The number of votes that have been cast on a poll.
ca: El nombre de vots que s'han emès per una enquesta.

en: The length of time the poll is set to run.
ca: El temps en que l'enquesta està activa.

en: Language (fr, en, ...)
ca: Llengua (fr, en, ...)

en: Modified timestamp
ca: Marca horària de modificació

en: Lists (Views)
ca: Llistes (Views)

en: Node authored by (uid)
ca: Node elaborat per (uid)
