Poll (2.0.0-alpha5) - en to sr translation catalogue (14 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Type
sr: Tип

en: Author
sr: Аутор

en: Edit
sr: Измени

en: View
sr: Преглед

en: Timestamp
sr: Временска ознака

en: n/a
sr: нема

en: User
sr: Корисник

en: Created
sr: Направљено

en: Promoted to front page
sr: Постави на насловну страну

en: Language code
sr: Кȏд језика

en: UUID
sr: <em>UUID</em>
