Poll (from core) (8.x-1.0-alpha1) - en to my translation catalogue (14 entries)

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Author
my: စာရေးသူ

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: n/a
my: အကျုံးမဝင်

en: Unlimited
my: အကန့်အသတ်မရှိ

en: Other
my: အခြား

en: Results
my: ရလဒ်

en: Language code
my: ဘာသာစကားသင်္ကေတ

en: About
my: အကြောင်း

en: The length of time the poll is set to run.
my: သဘောထားစစ်တမ်း (မဲ) အား ထားရှိမည့် အချိန်အတိုင်းအတာ
