Poll (from core) (8.x-1.0-beta1) - en to oc translation catalogue (54 entries)

en: Status
oc: Estatut

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: Author
oc: Autor

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Edit
oc: Modificar

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: View
oc: Veire

en: n/a
oc: n/d

en: Created
oc: Creat(ada)

en: Active
oc: Actiu

en: Page
oc: Pagina

en: Poll duration
oc: Durada del sondatge

en: Poll votes
oc: Vòtes de sondatge

en: Vote
oc: Votar

en: Unlimited
oc: Illimitat

en: Other
oc: Autre

en: Choices
oc: Causidas

en: Votes
oc: Vòtes

en: Sort by
oc: Triar per

en: ‹ previous
oc: ‹ precedent

en: next ›
oc: seguent ›

en: Choice
oc: Causida

en: Results
oc: Resultats

en: Poll settings
oc: Parametratge del sondatge

en: Allows your site to capture votes on different topics in the form of multiple choice questions.
oc: Permet a vòstre site de collectar de vòtes sus diferents subjèctes jos la forma de questions de causidas multiplas.

en: Apply
oc: Aplicar

en: Language code
oc: Còde de la lenga

en: « first
oc: « primièr

en: last »
oc: darrièr »

en: Offset
oc: Decalatge

en: About
oc: A prepaus

en: Uses
oc: Usatges

en: Poll
oc: Sondatge

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -

en: Most recent poll
oc: Sondatge lo mai recent

en: Your vote could not be recorded because you did not select any of the choices.
oc: Vòstre vòte a pas pogut s'enregistrar perque avètz pas causit cap d'opcion.

en: Polls
oc: Sondatges

en: Poll winner
oc: Vainqueur del sondatge

en: The winning poll answer.
oc: La responsa ganhanta del sondatge.

en: Poll winner votes
oc: Vòtes del ganhant del sondatge

en: The number of votes received by the winning poll answer.
oc: Lo nombre de votes reçus per la responsa ganhanta del sondatge.

en: Poll winner percent
oc: Percentatge des votes en faveur del vainqueur del sondatge

en: The percentage of votes received by the winning poll answer.
oc: Lo percentatge des votes reçus per la responsa ganhanta del sondatge.

en: Creating a poll
oc: Creacion d'una enquèsta

en: Viewing polls
oc: Consulta d'enquèstas

en: Your vote was cancelled.
oc: S'es anullat vòstre vòte.

en: UUID
oc: Identificant universal unic (UUID)

en: Edit @label
oc: Modificar @label

en: The number of votes that have been cast on a poll.
oc: Lo nombre de vòtes que s'han emès per una enquèsta.

en: The length of time the poll is set to run.
oc: Lo temps en que l'enquèsta es activa.

en: Master
oc: Maître
