Poll (from core) (8.x-1.0-beta1) - en to sq translation catalogue (34 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Author
sq: Autori

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Reset
sq: Rifillo

en: View
sq: Shfaq

en: Created
sq: Krijuar

en: Question
sq: Pyetja

en: Active
sq: Aktiv

en: Page
sq: Faqe

en: Poll duration
sq: Kohëzgjatja e sondazhit

en: Vote
sq: Voto

en: Unlimited
sq: Pa limit

en: Other
sq: Tjetër

en: Choices
sq: Mundësitë e zgjedhjes

en: 1 vote | @count votes
sq[0]: 1 votë
sq[1]: @count vota

en: Votes
sq: Votat

en: ‹ previous
sq: ‹ paraardhëse

en: next ›
sq: në vazhdim ›

en: Choice
sq: Zgjedhja

en: Results
sq: Rezultatet

en: Poll settings
sq: Rregullimet e sondazhit

en: Allows your site to capture votes on different topics in the form of multiple choice questions.
sq: I jep mundësinë sitit tuaj të marrë votat në tema të ndryshme në formën e pyetjeve me mundësi shumëfishe përgjigje.

en: Language code
sq: Kodi i gjuhës

en: « first
sq: « e para

en: last »
sq: e fundit »

en: About
sq: Informacione

en: Poll
sq: Sondazhi

en: Most recent poll
sq: Sondazhet e fundit

en: Your vote could not be recorded because you did not select any of the choices.
sq: Vota nuk do të regjistrohet mbasi nuk është kryer asnjë zgjedhje.

en: Polls
sq: Sondazhe
