Poll (8.x-1.0-beta2) - en to ht translation catalogue (11 entries)

en: Status
ht: Eta

en: Operations
ht: Operasyon

en: Author
ht: Otè

en: Page
ht: Paj

en: Desc
ht: Des

en: Apply
ht: Aplike

en: Language code
ht: Kòd lang lan

en: Items per page
ht: Eleman pou chak paj

en: - All -
ht: - Tout -

en: Asc
ht: Mont

en: Lists (Views)
ht: Lis (Afichaj)
