Poll (from core) (8.x-1.0-beta2) - en to ps translation catalogue (15 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Author
ps: ليكوال

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Edit
ps: سمون

en: View
ps: ليد

en: Active
ps: فعال

en: Page
ps: پاڼه

en: Other
ps: نور

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Results
ps: پایلې

en: Apply
ps: تطبيقول

en: About
ps: په اړه

en: - All -
ps: - ټول -
