Poll (from core) (8.x-1.0-beta3) - en to ka translation catalogue (26 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Author
ka: ავტორი

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Created
ka: შექმნილია

en: Question
ka: შეკითხვა

en: Active
ka: აქტიური

en: Page
ka: გვერდი

en: Vote
ka: ხმის მიცემა

en: Unlimited
ka: ულიმიტო

en: Desc
ka: აღწერა

en: Other
ka: სხვა

en: Choices
ka: ვარიანტები

en: 1 vote | @count votes
ka[0]: 1 ხმა
ka[1]: @count ხმა

en: Votes
ka: ხმები

en: ‹ previous
ka: ‹ წინა

en: next ›
ka: შემდეგი ›

en: Results
ka: შედეგები

en: Poll settings
ka: გამოკითხვის პარამეტრები

en: Language code
ka: ენის კოდი

en: « first
ka: « პირველი

en: last »
ka: ბოლო »

en: - All -
ka: - ყველა -
