Poll (8.x-1.0) - en to az translation catalogue (30 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Author
az: Müəllif

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Edit
az: Dəyiş

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: View
az: Görünüş

en: Teaser
az: Tizer

en: n/a
az: yox

en: Created
az: Yaradıldı

en: Active
az: Aktiv

en: Page
az: Səhifə

en: Unlimited
az: Limitsiz

en: Desc
az: azaldın

en: Other
az: Digər

en: Sort by
az: Sırala

en: ‹ previous
az: ‹ əvvəlki

en: next ›
az: növbəti ›

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Language code
az: Dil kodu

en: « first
az: « ilk

en: last »
az: son »

en: Offset
az: Ofset

en: About
az: Haqqında

en: Uses
az: İstifadə edir

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: Operations links
az: Əməliyyat linkləri
