Poll (8.x-1.1) - en to be translation catalogue (43 entries)

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Author
be: Аўтар

en: Yes
be: Так

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: View
be: Праглядзець

en: Teaser
be: Цвялілка

en: n/a
be: [няма]

en: Created
be: Створана

en: Question
be: Пытанне

en: Active
be: Актыўна

en: Poll duration
be: Працягласць апытання

en: Poll votes
be: Галасы з апытання

en: Vote
be: Голас

en: Unlimited
be: Неабмежавана

en: Other
be: Іншыя

en: Choices
be: Варыянты

en: 1 vote | @count votes
be[0]: 1 голас
be[1]: @count галасоў
be[2]: @count галасоў

en: Votes
be: Галасы

en: Choice
be: Выбар

en: Results
be: Вынікі

en: Poll settings
be: Налады апытанняў

en: Allows your site to capture votes on different topics in the form of multiple choice questions.
be: Дазваляе праводзіць на сайце апытаньні па розных тэмах у форме пытанняў.

en: Language code
be: Код мовы

en: About
be: Аб

en: Uses
be: Выкарыстанне

en: Poll
be: Апытанне

en: Most recent poll
be: Апошняе апытанне

en: After this period, the poll will be closed automatically.
be: Па сканчэнни гэтага тэрміну апытанне аўтаматычна зачыніцца.

en: Your vote could not be recorded because you did not select any of the choices.
be: Ваш голас не можа быць запісаны, таму што вы не абралі ніякі варыянт адказу.

en: Polls
be: Галасаванні

en: Poll winner
be: Пераможца ў апытанні

en: The winning poll answer.
be: Адказ, які перамог ў апытанні.

en: Poll winner votes
be: Галасы, якія перамаглі ў апытанні

en: The number of votes received by the winning poll answer.
be: Колькасць галасоў, атрыманых пераможцам апытання.

en: Poll winner percent
be: Працэнт пераможцаў ў апытанні

en: The percentage of votes received by the winning poll answer.
be: Адсотак галасоў, атрыманых пераможцам апытання.

en: Creating a poll
be: Стварэнне апытання

en: Viewing polls
be: Прагляд апытанняў

en: Your vote was cancelled.
be: Ваш голас быў адменены.

en: The number of votes that have been cast on a poll.
be: Колькасць галасоў, якія былі зроблены ў апытанні.

en: The length of time the poll is set to run.
be: Адрэзак часу, падчас якога апытанне будзе даступна для карыстальнікаў.
