Poll (8.x-1.3) - en to bo translation catalogue (58 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Author
bo: རྩོམ་མཁན

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: True
bo: འགྲིག༼True༽

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Teaser
bo: གནད་བསྡུས

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: Question
bo: དྲི་བ

en: Active
bo: སྤྱོད་ཆོག་པ

en: Page
bo: དྲ་ངོས

en: Poll duration
bo: འདེམས་བསྐོའི་དུས་ཡུན

en: Poll votes
bo: འདེམས་བསྐོ་ཡི་འཛིན་ཤོག

en: Vote
bo: འདེམས་ཤོག་འཕེན་པ

en: Unlimited
bo: ཚོད་འཛིན་བྱས་མེད

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Other
bo: གཞན

en: Choices
bo: གདམ་ཚན

en: 1 vote | @count votes
bo[0]: འདེམས་ཤོག་@count

en: Votes
bo: འདེམས་ཤོག

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: ‹ previous
bo: ‹ སྔོན་མ

en: next ›
bo: འོག་མ ›

en: Choice
bo: གདམ་ཚན

en: Results
bo: མཇུག་འབྲས

en: Poll settings
bo: འདེམས་བསྐོའི་སྒྲིག་འགོད

en: Allows your site to capture votes on different topics in the form of multiple choice questions.
bo: དྲིས་ལན་གདམ་ཁ་སྤྱད་ནས་ཁྱེད་ཀྱི་དྲ་ཚིགས་ཀྱི་གླེང་གཞི་སྣ་ཚོགས་ལ་འདེམས་ཤོག་འཕེན་ཆོག་པར་བཟོ་བ།

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: Language code
bo: སྐད་རིགས་ཀྱི་ཨང་རྟགས

en: « first
bo: « ངོས་དང་པོ

en: last »
bo: ངོས་རྗེས་མ »

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Uses
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Poll
bo: འདེམས་བསྐོ

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས

en: - All -
bo: - ཡོངས-

en: Most recent poll
bo: ཆེས་གསར་བའི་འདེམས་བསྐོ

en: After this period, the poll will be closed automatically.
bo: དུས་ཡུན་འདིའི་མཚམས་སུ། རང་འགུལ་གྱིས་འདེམས་ཤོག་ཁ་རྒྱག་ངེས།

en: Your vote could not be recorded because you did not select any of the choices.
bo: ཁྱེད་ཀྱིས་གདམ་ཚན་ཅི་ཡང་བདམས་མེད་པས་ཁྱེད་ཀྱི་འདེམས་ཤོག་ཟིན་ཐོར་འགོད་ཐབས་མེད།

en: Polls
bo: འདེམས་བསྐོ

en: Poll winner
bo: འདེམས་ཤོག་རྒྱལ་མཁན

en: The winning poll answer.
bo: འདེམས་བསྐོ་རྒྱལ་བའི་དྲིས་ལན།

en: Poll winner votes
bo: འདེམས་བསྐོ་རྒྱལ་མཁན་ལ་འདེམས་ཤོག

en: The number of votes received by the winning poll answer.
bo: འདེམས་བསྐོ་རྒྱལ་བའི་དྲིས་ལན་ལ་འབྱོར་བའི་འདེམས་ཤོག་གྲངས།

en: Poll winner percent
bo: འདེམས་བསྐོ་རྒྱལ་མཁན་གྱི་བརྒྱ་ཆའི་ཚད

en: The percentage of votes received by the winning poll answer.
bo: འདེམས་ཤོག་རྒྱལ་མཁན་གྱི་དྲིས་ལན་ལ་འབྱོར་བའི་འདེམས་ཤོག་གྲངས་ཀྱི་བརྒྱ་ཆའི་ཚད།

en: Creating a poll
bo: འདེམས་བསྐོ་ཞིག་གསར་བཟོ་བྱེད་པ

en: Viewing polls
bo: འདེམས་བསྐོ་ལ་ལྟ་ཞིབ་བྱེད་པ

en: Your vote was cancelled.
bo: ཁྱེད་ཀྱི་འདེམས་ཤོག་ཕྱིར་འཐེན་བྱས་ཟིན།

en: The number of votes that have been cast on a poll.
bo: འདེམས་བསྐོ་ཞིག་ལ་འཕངས་པའི་འདེམས་ཤོག་གི་གྲངས།

en: The length of time the poll is set to run.
bo: འདེམས་བསྐོ་བྱེད་སྐབས་ཀྱི་དུས་ཡུན།

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ

en: Master
bo: གཙོ་འཛིན
