Poll (8.x-1.3) - en to et translation catalogue (61 entries)

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Author
et: Autor

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Edit
et: Muuda

en: Reset
et: Tühista

en: True
et: Tõene

en: View
et: Kuva

en: Teaser
et: Juhtlõik

en: n/a
et: puudub

en: Created
et: Loodud

en: Question
et: Küsimus

en: Active
et: Aktiivne

en: Page
et: Lehekülg

en: Poll duration
et: Küsitluse kestus

en: Poll votes
et: Antud häälte arv

en: Vote
et: Hääleta

en: Unlimited
et: Piiramatu

en: Desc
et: Kahanev

en: Other
et: Muu

en: Choices
et: Valikud

en: 1 vote | @count votes
et[0]: 1 hääl
et[1]: @count häält

en: Votes
et: Hääled

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: ‹ previous
et: ‹ eelmine

en: next ›
et: järgmine ›

en: Choice
et: Valik

en: Results
et: Tulemused

en: Poll settings
et: Küsitluse seaded

en: Allows your site to capture votes on different topics in the form of multiple choice questions.
et: Võimaldab saidil koguda hääli erinevate teemade kohta kasutades selleks mitme valikuga küsimusi.

en: Apply
et: Rakenda

en: Language code
et: Keele kood

en: « first
et: « esimene

en: last »
et: viimane »

en: Offset
et: Nihe

en: About
et: Programmist

en: Uses
et: Kasutab

en: Poll
et: Küsitlus

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: Most recent poll
et: Kõige uuem küsitlus

en: After this period, the poll will be closed automatically.
et: Pärast selle perioodi möödumist suletakse küsitlus automaatselt.

en: Your vote could not be recorded because you did not select any of the choices.
et: Sinu häält ei saa salvestada, sest sa ei valinud ühtki vastust.

en: Polls
et: Küsitlused

en: Delete items
et: Kustuta elemendid

en: Operations links
et: Toimingute lingid

en: Poll winner
et: Küsitluse võitja

en: The winning poll answer.
et: Küsitluse võitnud vastus.

en: Poll winner votes
et: Võitjale antud häälte arv

en: The number of votes received by the winning poll answer.
et: Võitvale valikule antud häälte koguarv.

en: Poll winner percent
et: Polli võiduprotsent

en: Creating a poll
et: Küsitluse lisamine

en: Viewing polls
et: Küsitluste vaatamine

en: Your vote was cancelled.
et: Sinu antud hääl on kustutatud.

en: The number of votes that have been cast on a poll.
et: Küsitlusel antud häälte koguarv.

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine

en: Lists (Views)
et: Nimekirjad (Views)

en: Are you sure you want to delete all items from the feed %feed?
et: Oled kindel, et soovid kustutada kõik elemendid voost %feed?
