Poll (8.x-1.3) - en to mk translation catalogue (6 entries)

en: Author
mk: Автор

en: Active
mk: Активно

en: ‹ previous
mk: ‹ претходно

en: « first
mk: « прв

en: last »
mk: последно »

en: - All -
mk: - Сите -
