Poll (8.x-1.3) - en to nn translation catalogue (30 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Author
nn: Forfattar

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Edit
nn: Rediger

en: Reset
nn: Sett til standard

en: View
nn: Sjå på

en: Created
nn: Laga

en: Active
nn: Aktiv

en: Page
nn: Nettside

en: Poll duration
nn: Varigheit på avstemminga

en: Vote
nn: Stem

en: Unlimited
nn: Uavgrensa

en: Other
nn: Andre

en: Choices
nn: Val

en: 1 vote | @count votes
nn[0]: 1 stemme
nn[1]: @count stemmer

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: ‹ previous
nn: < forrige

en: next ›
nn: neste >

en: Apply
nn: Bruk

en: Language code
nn: Språkkode

en: « first
nn: « første

en: last »
nn: siste »

en: Poll
nn: Avstemming

en: - All -
nn: - Alle -

en: Most recent poll
nn: Nyaste avstemming

en: After this period, the poll will be closed automatically.
nn: Etter denne perioden vil avstemminga bli stengt automatisk.

en: Your vote could not be recorded because you did not select any of the choices.
nn: Du må velje eit alternativ for å stemme.

en: Polls
nn: Avstemmingar
