Poll (8.x-1.4) - en to te translation catalogue (27 entries)

en: Status
te: స్థితి

en: Delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Author
te: రచయిత

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: Edit
te: మార్చు

en: True
te: సత్యం

en: View
te: చూడు

en: n/a
te: వర్తించదు

en: Created
te: సృష్టితం

en: Question
te: ప్రశ్న

en: Page
te: పేజీ

en: Unlimited
te: అపరిమితం

en: Other
te: ఇతర

en: ‹ previous
te: ‹ గత

en: next ›
te: తదుపరి ›

en: Results
te: ఫలితాలు

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: Language code
te: భాషా సంకేతం

en: « first
te: « మొదటి

en: last »
te: చివరి »

en: About
te: గురించి

en: Uses
te: వాడుకలు

en: - All -
te: - అన్ని -

en: Total votes: @votes
te: మొత్త వోట్లు: @votes

en: The number of votes that have been cast on a poll.
te: ఒక ఎన్నికలో మొత్తం వేయబడ్డ వోట్లు
