Poll (8.x-1.5) - en to eu translation catalogue (46 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Author
eu: Egilea

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Edit
eu: Editatu

en: Reset
eu: Garbitu

en: True
eu: Egiazkoa

en: View
eu: Bista

en: Teaser
eu: Laburpena

en: n/a
eu: e/e (n/a)

en: Created
eu: Sortua

en: Question
eu: Galdera

en: Active
eu: Aktiboa

en: Page
eu: Orria

en: Poll duration
eu: Inkestaren iraupena

en: Vote
eu: Bozkatu

en: Unlimited
eu: Mugarik gabe

en: Desc
eu: Beheraka

en: Other
eu: Bestea

en: Choices
eu: Aukerak

en: 1 vote | @count votes
eu[0]: bozka 1
eu[1]: @count bozka

en: Votes
eu: Botoak

en: ‹ previous
eu: ‹ aurrekoa

en: next ›
eu: hurrengoa ›

en: Choice
eu: Aukera

en: Results
eu: Emaitzak

en: Poll settings
eu: Galdeketaren ezarpenak

en: Apply
eu: Ezarri

en: Language code
eu: Hizkuntza kodea

en: « first
eu: « lehenengoa

en: last »
eu: azkena »

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Total votes
eu: Botoak osotara

en: About
eu: (r)i buruz

en: Uses
eu: Erabilerak

en: Poll
eu: Inkesta

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: Total votes: @votes
eu: Botoak guztira: @votes

en: Most recent poll
eu: Azken inkesta

en: After this period, the poll will be closed automatically.
eu: Denbora tarte honen ondoren inkesta automatikoki itxiko da.

en: Polls
eu: Inkestak

en: Delete items
eu: Elementuak ezabatu

en: Asc
eu: Goraka
